Сйте Българи :)

Тук твоя глас има значение

Има ли нужда от клиники в Сатовча?! :Р

Естествено, че ДА !
8
67%
И 'да' и 'не'
1
8%
Въздържал се..
1
8%
Абе, за какво става въпрос ? :Рр
2
17%

Общо гласове: 12

Ilk0

Сйте Българи :)

Мнениеот Ilk0 » 20 юли 2006, 11:13

Привет сънародници :shock:

.. призовавам ви да съберем подписка за да бъде направена първата копка за направата на клиника за алкохолици на територията на община Сатовча :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Виждам, че не ви е лесно без сладката часница ама крайно време е да влезиме в Евро съюза ! :roll: ..а след това може да направиме и друга клиника.. за лекуване на душевно болни :P ... 'keen' ша е първия клиент :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Нека подписката да започнее... СЕГА :)

8)

Ilk0

Мнениеот Ilk0 » 20 юли 2006, 11:14

Междо другото, извинявам се за правописните грешки.. ама кода са прай, гопожата от 1-ви до 4-ти клас ми беше леля.. 8)

loshata_Dani

Мнениеот loshata_Dani » 20 юли 2006, 12:27

Илийка нещо си се побъркал усещаш ли? ;) Ако отворят такава клиника за алкохолици,ти ще си първия й посетител май ;)
бтв честит имен ден ;))

zLaTeTo{P}

Мнениеот zLaTeTo{P} » 20 юли 2006, 12:27

Абе Илко .. Ти друга работа немаш ли си освен да се занимаваш с Форума ? :wink:

Потребителски аватар
keen
ХАКЕРче
ХАКЕРче
Контакти:

Мнениеот keen » 20 юли 2006, 13:20

Aбе Ilk0 номер едно си, от каде толкова акъл в тебе за да измислиш такава тъпа и проста анкета, поне да беше добавил и малко по оригнални отговори. Като на пример 'твърдо не' ;) При наличието на такава клиника ще останем без пияници бре.
Ilk0 написа:..а след това може да направиме и друга клиника.. за лекуване на душевно болни ... 'keen' ша е първия клиент...
А до колко аз съм душевно болен и се нуждая от клиника мисля, че няма смисъл.Ти като повтаря 4 пъти първи клас та файдата, и 10 пъти да повтаряш пак даскалицата ще си ти е леля, и пак в тази анкета ще гласуваш подобаващо.
Подцени ме, за да ме стимулираш!
Изображение

Niko86

Мнениеот Niko86 » 20 юли 2006, 16:38

Хахаха, ако отворят такави клиника в Сатовча, то трябва цялото село да работи за нея ;-) пак и без тфа има клиника в Гоце Делчев, така че Илко не се безпокои за нас

_Spite_Boy_

...

Мнениеот _Spite_Boy_ » 20 юли 2006, 17:33

Много ясно бе хора ! Тая умрела .. трябва да има ча00000

Niko86

Мнениеот Niko86 » 26 юли 2006, 18:40

Май е по-добре да направят бърза помощ, като гледам как стоят нещата тук, няма да е зле в Сатовча да има ПОНЕ 3-4 линейки

DeSi7a

Мнениеот DeSi7a » 26 юли 2006, 20:14

коле и аз мисля същото за това....:Щ

loshata_Dani

Мнениеот loshata_Dani » 26 юли 2006, 23:04

Ми така е Коле.Напий се някой,скочт му на бой,па нема една линейка да го закра ... ;p

B_rabbyt
издухало копеле
издухало копеле
Контакти:

Мнениеот B_rabbyt » 27 юли 2006, 09:02

Абе Требва да направят една Морга тука. :twisted: П.С еи Дани иди да видиш твоят приятел Томата :oops: не можело да яде горкото :cry:
A 4e nqmash edna stotinka verno li e?

loshata_Dani

Мнениеот loshata_Dani » 27 юли 2006, 14:30

B_rabbyt да се оправя,не съм го карала да пие толкова ,че да не може да се отбранява!

Потребителски аватар
keen
ХАКЕРче
ХАКЕРче
Контакти:

Мнениеот keen » 28 юли 2006, 10:53

B_rabbyt написа:Дани иди да видиш твоят приятел Томата не можело да яде горкото

Верно и аз чух ткива работи ма низнам подробности ко точно се случило. Нема ли некои напише нещо по-цветно в клюки, за да виим каква била ситуацията. Кой криф, кой праф !?
Подцени ме, за да ме стимулираш!

Изображение

DeSi7a

Мнениеот DeSi7a » 28 юли 2006, 13:07

az знам кво е станало но ще го напишам в клюките ..:) там гледаите..:)

Върни се в “Анкети”